• Неодамнешно
Туника Блузи За Жени Солидна Розова V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица
zoom_in

Туника Блузи За Жени Солидна Розова V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица

DEN 331.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : . Полиестер. Материјал : Удобно и меко чувство, Лесен и Стилски. Карактеристика : Обична Маица За Вратот V, краток ракав, рамен полите завршени, шарени, трендовски и елегантни. Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа. Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. . Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст/Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Краток Ракав. Јака : V-вратот. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 2783xwomenени Блузи Хомбом Туника Блузи За Жени Цврсти Розови V-Вратот Краток Ракав Лабава Маица. Големина Табела : Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 22cm/8.66" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 77cm/30.31". Карактеристики : Полиестер . Материјал : Удобно и меко чувство, Лесен и Стилски . Карактеристика : Обична Маица За Вратот V, краток ракав, рамен полите завршени, шарени, трендовски и елегантни. Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа. Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст/Стил На Печатење : Обична должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : Должина На Вратот : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 2783 Женски Врвови.

Избор на купувачи..