• Неодамнешно
Hueook Кошули За Жени Плус Големина V Вратот Долги Ракави Еднобојни Копчиња Мода Обична Блуза Со Џеб Палто Врвот Кардиган
zoom_in

Hueook Кошули За Жени Плус Големина V Вратот Долги Ракави Еднобојни Копчиња Мода Обична Блуза Со Џеб Палто Врвот Кардиган

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женска Цврста Боја Неправилен Раб Со Долги Ракави Плисиран Cardigan Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Овој Специјален Дизајн Врв ќе ви го украде срцето и може да го шокира видот на луѓето. и удобно, не можете да погрешите со овие неверојатни врвови! 3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Специјалниот дизајн на Печатење ве прави попривлечни.5.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврст Стил : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 84-188см/33.07-74.02 "Рамо : 34см/13.39 " Должина : 82см/32.28". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88-192см/34.65-75.59 "Рамо : 35см/13.78 " Должина : 83см/32.68". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 92-196см/36.22-77.17 "Рамо : 36см/14.17 " Должина : 84см/33.07". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 96-200см/37.80-78.74 "Рамо : 37см/14.57 " Должина : 85см/33.46". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 100-204cm/39.37-80.31 "Рамо : 38cm/14.96" Должина : 86cm/33.120 " Блуза Блузи За Жени. Изработен е Од Материјал,доволно издржлив за секојдневно носење. Специјалниот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. Машина за перење во ладна вода. Не избелувајте. Рамно суво. Топло железо. Гарантирано без пилинг, без намалување, без брчки.

Избор на купувачи..