• Неодамнешно
Летен Заштеди Дозвола
zoom_in

Летен Заштеди Дозвола

DEN 182.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Екипаж Краток Ракав Туника Врвови Страна Сплит Обичен Лабава Блузи Блузикарактеристики : 1. Модни женски врвови.2. Дизајнот со кружен врат ве прави попривлечни. 3. Високо квалитетно производство.4. Постојат модерни кратки sleeves.5.It многу мода и ве прават толку убавина. Прилика : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето ,earance Лето Заштеди Дозвола 2023! loopsun, Женски Crewneck Краток Ракав Туника Врвови Страна Сплит Обичен Лабава Блузи Блузи Зелени L. Летни Врвови за Жени. Обични Врвови; Блуза Со Пуловер Со Кратки Ракави; Блуза Со 3/5 Ракави; Обични Врвови Со Кружен Врат; Секојдневна Маица. Стилови-Лесно спарете го со фармерки, шорцеви, хеланки, здолништа за секојдневен секојдневен изглед. Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Лизгајте во неа за неколку секунди со малку напор за да останете удобни и да изгледате одлично. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден За зимско и есенско носење.

Избор на купувачи..