• Неодамнешно
281032 - Црна Нерѓосувачки Челик Страна Влез Чекори Камион Трчање Одбори, Изберете Dodge, Ram Меморија 1500, Класичен Четири Кабина, Рокер Монтирање Одговара изберете: RAM КЛА?
zoom_in

281032 - Црна Нерѓосувачки Челик Страна Влез Чекори Камион Трчање Одбори, Изберете Dodge, Ram Меморија 1500, Класичен Четири

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чекори За Влез Од Нерѓосувачки Челик Контуриран дизајн со класичен стил на табла за трчање. Држачи цврсто на возилото за да ги заштитат рокерските панели од спреј за чакал. Обликувани, широки 7", пластичните влошки за чекори обезбедуваат безбеден, удобен влез и излез. Конструкција од нерѓосувачки челик обложена со прав за максимална отпорност на корозија. Издржлив, текстуриран црн капут во прав за елегантна завршница без ' рѓа. Црни пластични крајни капачиња за задебелен изглед и дополнителна заштита. Челични држачи за монтирање со висока јачина со специфично вклопување на возилото. Ограничена доживотна гаранција (петгодишна завршница, едногодишни делови).

Избор на купувачи..