• Неодамнешно
Кафепрес-Дилф Дблблк Маица- Памучна Прстенеста Маица
zoom_in

Кафепрес-Дилф Дблблк Маица- Памучна Прстенеста Маица

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Рингерот Т направи моден кам-бек, а нашиот е популарен фаворит. Овој класичен стил сигурно ќе го импресионира дури и најпребирливиот познавач на маици со око за ретро-свежина. Одлично за релаксирање во удобност во текот на целата година. 5.5 мл. 100% памук однапред. Двојно игла вратот и трим. Стандардно вклопување.

Избор на купувачи..