• Неодамнешно
Дизни Вини Пох бебе девојчиња Телосјут, Pinafore & Headbard, сет на облека од 3 парчиња, големини 0 3- месеци
zoom_in

Дизни Вини Пох бебе девојчиња Телосјут, Pinafore & Headbard, сет на облека од 3 парчиња, големини 0 3- месеци

DEN 319.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Слатко како што може да биде! Таа ќе биде поставена и подготвена за денот во стил на Дизни со овој симпатичен сет на облека со 3 парчиња Pooh. Комплетирано со каросерија за трепет ракав, pinafore и појава на лента за глава, овој симпатичен сет го одликува и нејзиниот омилен лик и прилично печатење за целиот ден стил. Материјал : Бодисит : 60% памук/40% полиестер; Pinafore Crewneck; кратки ракави на треперење; Затворање на копчето Snap на дното; графички принт од предната страна; клуч за клучеви на грб. Карактеристики на Pina Fore : Styling на повлекување; еластична половината; широки ленти за рамо; печатење на сите. Лента за глава : печатење со појавување; лак на врвот. © Дизни, сите права се задржани. Дизни Вини Облеката за фустани на Пух Пинфор, поставена за девојчиња за бебиња.

Избор на купувачи..