• Неодамнешно
Пилот Д-Р Зафат Повлекување Пенкало Пополнува
zoom_in

Пилот Д-Р Зафат Повлекување Пенкало Пополнува

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Полнењето со мастило е дизајнирано за употреба со Пилотот Д-р Грип, Лесно Повлекување На Допир, Рексгрип Бегрин, Б2б Топчеста Точка и Подобро Повлекување. Пилот Д-р Зафат Што Се Повлекува Пенкало За употреба со Пилотот Д-р Зафат, Лесно Повлекување, Рексгрип Бегрин и Подобро Повлекување. Црно. 2 / Пакување.

Избор на купувачи..