• Неодамнешно
Лументо Момчиња Кошули Раглан Ракави Маица Екипажот Вратот Маица Лабава Пуловер Животински Печатени Есенски Врвови Темносина
zoom_in

Лументо Момчиња Кошули Раглан Ракави Маица Екипажот Вратот Маица Лабава Пуловер Животински Печатени Есенски Врвови Темносина

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Материјал-95% памук 5% спандекс. Дизајн-Долг Ракав, Врат На Екипажот, Лесен За Ставање и Соблекување, Основни Едноставни Обични Врвови За Момчиња За Бебиња, Боемски Памучни Врвови, Детска Пролетна Маица.Опис : Пол : Деца, Момчешки Стил : Деца Момчиња Боемски Блузи, Маица Со Долги Ракави, Пад Лабава Пуловерпетер Тип : Животински Принтбој : Морнарица Сина : 90см, 100см, 110см, 120см, 130см, 140см (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% памук 5% спандексно деколте : Вратот На Екипажот должина : Должина на Колковите : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Погоден за свадбена забава, празнична забава, Прва Причест, церемонија, крштевање, роденден, натпревар итн. Повод-Врвовите За Мали деца се Одличен Подарок за Роденденот На Вашето Слатко Бебе, Забава, Велигденски Фустан, Фотографија, Специјални Настани и Секојдневно Носење.

Избор на купувачи..