• Неодамнешно
Жените Плус Големина Обичен Руно Туника Дуксер Со Џеб Симпатична Печатење Нејасни Качулка Дуксер Пуловер Долга Облека
zoom_in

Жените Плус Големина Обичен Руно Туника Дуксер Со Џеб Симпатична Печатење Нејасни Качулка Дуксер Пуловер Долга Облека

DEN 335.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нега на облека : ладно миење Во Машина, се препорачува миење Раце; Не Избелувајте / Закачувајте Или Исушете Ја Линијата."Точно на големината, Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата.Одговараат : Лесно спарете се Со високи потпетици, сандали, клинови и чизми за стилски изглед. повод : Секојдневен, работа, канцеларија, забава, датум, улица, плажа, излегување, одмор, подароци за жени.

Избор на купувачи..