• Неодамнешно
Женски Геометриски Џемпер За Плетење Со Долг Ракав Секојдневен Мини Фустан Секојдневни Макси Фустани За Жени
zoom_in

Женски Геометриски Џемпер За Плетење Со Долг Ракав Секојдневен Мини Фустан Секојдневни Макси Фустани За Жени

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Специфичност на предметотсезона : Алгенда : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Без Ракави : Тип На Шема На О-Врат : Стил На Печатење : Мода,Каузална Тежина : 250-410гр (С-ХХЛ)} материјал Е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење секојдневен шик стил, еднобоен Стил ● Стилски И Моден Ве Прават Попривлечни + Совпаѓање € Овој Врв Може да Се Носи Како Секојдневен Врв За Секојдневно Носење, Или Може да се Носи На Банкети Quodes Quoments ® Може Да се Носи Со Секојдневни Панталони Или со секси фармерки пакет вклучува1pc фустан за КУЛТУРИ. Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Должина : 80см/31.50" Ракав : 54см/21.26"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Должина : 81см/31.89" Ракав : 55см/21.65"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 100СМ/39.37" должина : 82см/32.28" ракав : 56см/22.05"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 104СМ/40.94" должина : 83см/32.68" ракав : 57см/22.44"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 108см/42.52" должина : 84см/33.07" ракав : 58см/22.83" стил : Мода,каузална. Должина На Ракавот : Без Ракави. Јака : О-Вратот. Тип На Шема : Печатење. Точка специфики.

Избор на купувачи..