• Неодамнешно
Олигет Зимски Кадифен Капут За Жени Секојдневен Плус Големина Кадифен Џемпер Џебови Копчиња За Надворешна Облека Кардиган Палто Сиво
zoom_in

Олигет Зимски Кадифен Капут За Жени Секојдневен Плус Големина Кадифен Џемпер Џебови Копчиња За Надворешна Облека Кардиган Палто

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жени Обични Плус Големина Кадифен Џемпер Џебови Копчиња За Надворешна Облека Кардиган Палто . . . Карактеристики : . Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! . . Сезона : Пролет/Aut/Зима . Пол : Жени . Повод : Секојдневен, Моден . Материјал : полиестер . Тип На Шема : Цврст . Должина На Ракавот : Долго . Дебелина : Стандард . Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Капут . ●Материјал : 100% полиестер. мека Плетена, лесна ,пријателска за кожата, многу . удобност за носење.Совршен Јакна Мантил Надворешна Облека Кардиган. €Карактеристики : Специјално печатење ткаенина, шарени . виножито, 2020 година . моден фронт, Секојдневен лабав фитинг и елегантен, Ласкав, прекрасен . врвот. ①Прилики : Овојrenchов капут е совршен за пролет,aut, зима. Топло и удобно, Добро усогласено со сите алишта. . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) . Големина шема : . . Почитуван клиент, ако најдете било каков проблем со производот, можете да не контактирате преку е-пошта, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно поскоро. лесен, мек и дише; Без поставата. Секојдневен и елегантен ,Вечерен Клупски Капут, Облека За Забави или Секојдневна Секојдневна Облека.Совршен за плажа, одмор или секојдневно носење. Лесно се комбинира со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Одлично за хеланки со шал, и чизми во fall и зима. Повод : Секојдневен, Канцеларија, Партија, Вечер, Датира, Патување, Дома, Вокација, Плажа, мајчинство итн.

Избор на купувачи..