• Неодамнешно
Овица Женски Секојдневен Фустан Потсмеваат На Вратот Памук Лен Кратки Ракави Мини Фустани За Жени Лето Шупливи Смени Женски Сарафани Фустани Бели 2XL
zoom_in

Овица Женски Секојдневен Фустан Потсмеваат На Вратот Памук Лен Кратки Ракави Мини Фустани За Жени Лето Шупливи Смени Женски

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

09" Половината : 88см/34.80" колк : 104см/40.37"ГОЛЕМИНА : XXL сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 102cm/40. Ве молиме закачете суво на закачалка.86" Ракав : 18см/7.43" Ракав : 19см/7. гроздобер фустани плус големина,гроздобер фустан за жени,секојдневни фустани за жени 2023,матурски фустани 2023,женски фустани за свадбен гостин, пролетни венчални фустани за жени 2023.19"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 90см/35. фустани со едно рамо за жени,сарафани за жени 2023 трендовски,фустани надвор од рамо за жени,летни фустани за жени 2023 лежерни, роденденски фустани за жени секси плус големина.16" ракав : 22см/8,66" половината : 104см/40,94" колк : 112см/44,09" должина : 101см/39,76"дизајн : дизајнот на тркалезниот врат на овој фустан е поконзервативен.37" Должина : 98см/38.94" Должина : 99см/38.58" ракав : 21cm/8.87" ПОЛОВИНАТА : 96СМ/37. летни фустани за жени, женски летни фустани, фустани со маици за жени 2023 лежерни, венчаници за невеста,бохо фустан за жени,коктел фустани за женски вечерни забави.37" колк : 108cm/42.

Избор на купувачи..