• Неодамнешно
Без граници, јуниори се потсмеваат со чипка на вратот нагоре
zoom_in

Без граници, јуниори се потсмеваат со чипка на вратот нагоре

DEN 288.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Убаво откритие! Овој фустан од џемпер од без граници има дизајн на исмејник на вратот со детали за чипка. Изработена во мека, ребрести ткаенина, овој фустан со долг ракав е разноврсен додаток на вашата гардероба. Размислуваме биро за вечера и пошироко со забавни забави во мешавината. Поставете го со пар хулахопки за студени денови или облечете го соло. Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : мини должина; над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за чипка и пресек на потсмев на вратот; Ребрестиот плетен дизајн. Подбивањето на вратот на јуниорите од без граници.

Избор на купувачи..