• Неодамнешно
Полнети Гушкање Играчка Декорација Анти-Брчки Кадифен Материјал Кадифен Играчка За Мали Деца Деца
zoom_in

Полнети Гушкање Играчка Декорација Анти-Брчки Кадифен Материјал Кадифен Играчка За Мали Деца Деца

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Удобно Чувство За Рака : кадифените кукли од кенгур имаат добро чувство за рака, пријателски за кожата и без влакненца, погоден е за деца,бебе,дете,итн., ќе биде добра играчка за нив.Одличен Подарок : цртаниот филм кенгур кадифен кукли се забавни за собирање и тргување и прават одлични спомени за деца, тинејџери и возрасни. Омилените полнети играчки се смирувачки за малите деца.

Избор на купувачи..