• Неодамнешно
Каролин-Женски Елегантни, Секси И Женски Зашилени пумпи за прсти со 4 Стилето Високи Потпетици во веганска кожа и ремени за глуждот. Рачно изработени до совршенство
zoom_in

Каролин-Женски Елегантни, Секси И Женски Зашилени пумпи за прсти со 4 Стилето Високи Потпетици во веганска кожа и ремени за

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Петит кадо на француски значи"Мал Подарок". . ?Подарокот може да дојде во многу форми, само едноставен чин на добрина може да биде најспецијалниот подарок што може да се добие. Нашата мисија е да обезбедиме висококвалитетни и стилски чевли за прифатлива цена, овозможувајќи им на сите да уживаат во луксузот да носат пар мајсторски изработени чевли. Лизгајте на пар Петит Кадо и ослободете ја убавата, смела и самоуверена. Секој пар Петит Кадо носи посебен мал подарок, а овој е за вас!. Каролин носи "подарок" од сладок, елегантен и софистициран изглед, слично како Розите што цветаат со прекрасно изобилство што ги надминуваат сите под сонцето со капки утринска роса. Лизгајте се на пар од овие извонредни потпетици На д ' орсеј и бидете најмногу восхитувани! Ова ремек-дело е дизајнирано со совршен агол од вамп до горниот дел, обезбедувајќи елегантна кривина од стапалото до глуждот. ?ПОТПЕТИЦИТЕ ќе ГО ЗАПЕЧАТАТ ДОГОВОРОТ : колку се повисоки потпетиците, толку подобро се чувствувате! Продолжување на ногата 4" штиклите од стилето се суштината на ова уметничко дело. Внатрешното вратило направено со издржлив метал поддржува совршена рамнотежа и е направено да трае. Добијте храброст, доверба и постигнете ги своите цели. Носете ги овие потпетици и запечатете го договорот! . ?ДА САКАШ или да јадеш само редовни девојки вечер надвор. Што и да правите и каде и да одите, бидете подготвени да блеснете! Каролин убаво се спарува со лесни кратки фустани, над здолништата на коленото и вие!. ?Големина на чевли во стандардни американски големини. Изберете 1 големина надолу за половина големини, на пример, ако големина 6.5 изберете големина 6. Ве молиме чувајте го заштитниот филм на надворешниот ѓон додека не одлучите да ги чувате чевлите.

Избор на купувачи..