• Неодамнешно
Лишехин Женска Мода Печатени Долги Ракави Маица Лабава Фитинг Блузи Повик Крпеница Боја Блузи Дуксер
zoom_in

Лишехин Женска Мода Печатени Долги Ракави Маица Лабава Фитинг Блузи Повик Крпеница Боја Блузи Дуксер

DEN 351.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женска Мода Печатена Лабава Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер Hoodies Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу на изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Долга Јака Со Ракави : Тркалезна Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија ШТО добивате : 1 ПАРЧИЊА ЖЕНСКИ Врвови МАТЕРИЈАЛ : ОВОЈ мама дуксер за жени е изработен од памучна мешавина, мек, удобен и ќе се чувствувате удобно затоа што тоа е пријателски За Вашата Кожа. КАРАКТЕРИСТИКИ : мама дуксер, мама дуксери за жени, смешна кошула со долги ракави. дама дуксери на екипажот, женски блузи блузи, обични преголеми врвови на пуловер.Печатењето го прави овој џемпер да изгледа едноставен и стилски. НАЈДОБАР ПОДАРОК : обичниот дуксер е многу погоден за мајки и женски пријатели наоколу. Најдобар подарок за себе, мајка, сопруга, тетки, баби, сестри, братучеди, пријатели и многу повеќе! тоа е добар избор за секојдневно носење, шопинг, спорт, патувања и забави итн. СОВРШЕНО СПАРЕТЕ СЕ со : тоа е џемпер во секојдневен стил и лесно можете да се спарите со шорцеви, долги панталони, фармерки, бели чевли, чизми и сл. Нашата симпатична печатена кошула со долги ракави ќе ве направи да бидете повеќе модни и привлечни!. ● Совети : може да се мие во машина и да се суши на воздух,подобро ќе се совпадне со вреќи за перење.Ако имате какви било потреби или прашања, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро.

Избор на купувачи..