• Неодамнешно
лулшоу Шорцеви За Жени, Женски Тексас Шорцеви Еластични Уништени Дупки Хеланки Кратки Панталони Обични Кратки Фармерки Тексас Шорцеви Искинати Фармерки
zoom_in

лулшоу Шорцеви За Жени, Женски Тексас Шорцеви Еластични Уништени Дупки Хеланки Кратки Панталони Обични Кратки Фармерки Тексас

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Не се толку удобни, но толку совршени За Летното сметање на времето!3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Пол : Женски Девојки Сезона : Лето ,all прилика : Секојдневен Материјал : Тексас Декорација : уништена должина : Должина На Коленото Стил : Мода, Каузалност Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Панталони ве Молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, Изберете ја големината според неа. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Големина Табела : Големина : С Половината : 68см-78см/26.7"-30.7" Колк : 88см-104см/34.6"-40.9" Должина : 50см/19.6"Големина : М Половината : 72см-82см/27.9"-32.2" Колк : 92см-108см/36.2"-42.5" Должина : 51см/20.0"Големина : Л половината : 76см-86см/29.9"-33.8" колк : 96см-112см/37.8"-44.1" должина : 52см/20.4"Големина : Xl половината : 80см-90см/31.5"-35.4" колк : 100см-116см/39.3"-45.6" должина : 53см/20.8"големина : 2хл половината : 84см-94см/33.0"-37.0" колк : 104см-120см/40.9"-47.2" должина : 54см/21.2"големина : 3хл половината : 88см/98см/34.6"-38.5" колк : 108см-124см/42.5"-48,8" Должина : 55см/21,6' мека, растеглива Ткаенина инспирирана од Гроздобер ги прегрнува и ласка вашите облини додека се движи со вас. Стилизирајте ги на вашиот начин со вашите омилени патики, станови или сандали. Шорцеви за жени, секојдневни шорцеви фармерки, тенок фит, мода и слатки тексас шорцеви. Материјал : лесна,удобна ткаенина што дише,меки и удобни кратки, секојдневни дневни панталони. Удобен И Секојдневен Стил : Одличен за улица, секојдневен, одмор, работа, одмор наоколу и релаксирање дома.

Избор на купувачи..