• Неодамнешно
Женски Врвен Пуловер Лабава Лежерна Мода Тркалезен Врат Со Качулка Со Долги Ракави Печатени Сезонски Трендови Пинк С-6ХЛ
zoom_in

Женски Врвен Пуловер Лабава Лежерна Мода Тркалезен Врат Со Качулка Со Долги Ракави Печатени Сезонски Трендови Пинк С-6ХЛ

DEN 244.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

80 " Должина : 70см/27. Големина : XL Големина.92 " Дизајниран Со отворен преден дел, долги ракави и опуштено вклопување со затворање на копчињата, џебови, висок низок неправилен Стил. : ХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 42 Биста : 124см/48. : Х-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 40 Биста : 118см/46. Опуштено Вклопување/ Отворен Преден / Висок Низок Неправилен Раб/ со Џебови/ Не Обложени/ Мека Содржина На Пакувањето : 1 х Врвови на Палтото.Земете го овој екстра долг кардиган од работа до слободно време! Одлично парче за транзиција во есенската сезона.

Избор на купувачи..