• Неодамнешно
Женски Обични V Вратот Маица Лето Краток Ракав Солидна Боја Маици Блузи Лабава Одговара Мека Лесна Туника Кошули
zoom_in

Женски Обични V Вратот Маица Лето Краток Ракав Солидна Боја Маици Блузи Лабава Одговара Мека Лесна Туника Кошули

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Класичен Вклопуваат Краток Ракав V Вратот Маица Colorblock Блуза Блузи Туника Лето Бизнис Секојдневен Блузи Блузи За Жени Тенок Одговара Краток Ракав Екипажот Маица.Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.Што добивате : 1 ПАРЧЕ Женски блузи женски маици со кратки ракави преголеми маици за жени про клупски маици за жени кошули за вежбање смешни маици женски маици бели маици женски кошули за вежбање црни маици женски маици маици за жени графички маици со врат женски смешни маици маици за мачки женски ноќни кошули за спиење маици со врат v. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Пол : Жени. облечени обични врвови со кратки ракави новогодишни врвови за жени секси блузи за жени кадифени врвови облечени врвови за рамо за жени дами блузи и блузи врв без грб врвови од сјај жени врвови плус големина врвови за жени врвови за вежбање женски врвови со кратки ракави светкави врвови за одмор врвови за излегување.Материјал : Полиестер.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе.Одговара : Одговара на големината.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Дебелина : Стандард.Карактеристики : о-Врат,Печатење, Секојдневна Облека,Краток Ракав,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови. Одговараат За Лето и Пролет. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Женска Летна Гроздобер Печатена Шема Обични Врвови Со Кратки Ракави блузакарактеристики : 1. Совети за големина : ве Молиме погледнете го Нашиот Водич За Големина, нашата облека е наменета за Азиска фигура, ако сакате полабав ефект, се препорачува да купите големина нагоре.

Избор на купувачи..