• Неодамнешно
Инктастична Нанас Мала Тиква Со Лисја И Ѕвезди Младинска Маица
zoom_in

Инктастична Нанас Мала Тиква Со Лисја И Ѕвезди Младинска Маица

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нанас Малку Тиква Со Лисја и Ѕвезди Младинска Маица. Инктастична Нанас Мала Тиква Со Лисја и Ѕвезди Тинејџерски Краток Ракав Маица Унисекс Ретро Хедер Пинк Л. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Печатени во САД/Увезени од Различни Земји. ноќта на вештерките деца дедо симпатична среќен fall мета деца дете твин облека облека тинејџерски.

Избор на купувачи..