• Неодамнешно
Женски Фустани Женски Фустан Урбана Секојдневна Мода Плетена Крпеница Женски Фустан Жолта
zoom_in

Женски Фустани Женски Фустан Урбана Секојдневна Мода Плетена Крпеница Женски Фустан Жолта

DEN 463.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Фустан Урбан Секојдневен Моден Плетен Крпеница Женски Фустанкарактеристики : Совпаѓање : рушениот фустан ќе ги задоволи вашите модни стилови, можете да се спарите со некои мали додатоци, како што се јакни, палто, кардигани, високи потпетици, сандали итн.Краток ракав, v-вратот, а-линија, цветни дезен со дизајн на двата странични џебови, дише, кожа -, прави да се чувствувате опуштено и удобно.Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред да нарачате овој летен чаден фустан е совршен за одмор, одмор, семеен собир, свадба, состанок итн.Супер Мала Тежина и Дише, Се Протега, Но Ја Одржува Формата, Не Гледа, Совршен За Лето и Други Сезони Пакетот вклучува : 1 фустан летни Фустани За Жени 2023 година. Свадба Гостин Фустани За Жени. Макси Фустан За Жени. Сарафани За Жени. Плус Големина Летни Фустани. Свечени Фустани За Жени Женски Фустани. Женски Фустан Урбана Секојдневна Мода Плетени Крпеница. Женски Фустан. Жолта. Униформни Фустани. Полиестер. Средна Должина. Појавување : рушениот фустан ќе ги задоволи вашите модни стилови, можете да се спарите со некои мали додатоци, како што се јакни, палто, кардигани, високи потпетици, сандали итн.Краток ракав, v-вратот, а-линија, цветни дезен со дизајн на двата странични џебови, дише, кожа -, прави да се чувствувате опуштено и удобно.Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на нашата табела со големини пред да нарачате овој летен чаден фустан е совршен за одмор, одмор, семеен собир, свадба, состанок итн.Супер Мала Тежина и Дише, Се Протега, Но Ја Одржува Формата, Не Гледа, Совршен За Лето и Други Сезони Пакетот вклучува : 1 фустан.

Избор на купувачи..