• Неодамнешно
Пенски прилагодлив тросед, црвена и црна ПУ
zoom_in

Пенски прилагодлив тросед, црвена и црна ПУ

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете живописна боја во спалната соба на вашата тинејџерка или вашата повеќенаменска просторија со оваа светла тросед за прилагодување на бојата. Се чини дека мекиот ткаенина се чини дека сјае веднаш до црната основа и нозете, што го прави точно за трендовски тинејџерски вкусови. Прилагодувањето на стилот на кликнување на кликнување ви овозможува да го спуштите овој тросед во кревет со големина на близнаци, десно за гостите, корисно место за дремнување или просторија за домови. Копче потпирачи за грб. Конструирање на црна трим. Тесен перниче за грб и седиште. 7 "дебела перница. Метална нога. Потребна е склопување. Позиција на седиштето : 68" L x 33 "D x 32" H. Рамна позиција : 68 "l x 40" d x 15 "ч.

Избор на купувачи..