• Неодамнешно
Primefit TP1414FS -.25 Автомобилски Челик Приклучок Во собата со .25 Женски НПТ, 2-Парчиња
zoom_in

Primefit TP1414FS -.25 Автомобилски Челик Приклучок Во собата со .25 Женски НПТ, 2-Парчиња

DEN 1007.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Комплетот За Автомобилски Челични Приклучоци Tp1414fs-2 Е комплет за приклучок за воздух и брадавици што содржи (2) приклучоци за брзо поврзување во автомобилски стил со 1/4" женски нпт теми. Овој комплет е идеален за употреба со пиштоли за прскање и други додатоци кои имаат 1/4" машки врски или пристаништа. Автомобилската клучка е компатибилна со приклучоци и спојки во стилот На Автомобилската, " Т " и "Ц". Карактеристики Автомобилски Челичен Приклучок Поставен2 Спецификации На Парчиња Големина : 0,25 инчи.Материјал : Челик Тежина : 1 фунти-SKU : PRMF058 Primefit TP1414 FS-2 .25" Автомобилски Челик Приклучок Во собата со.25 "Женски НПТ, 2-Парчиња : Приклучок За Воздух и комплет за брадавици што содржи 2 приклучоци за брзо поврзување во автомобилски стил со 1/4" женски нпт нишки. Идеален за употреба со пиштоли за прскање и други додатоци кои имаат 1/4" машки врски или пристаништа. Автомобилската клучка е компатибилна со приклучоци и спојки во стилот на автомобилската индустрија, Труфлат, "Т" и Амфло "Ц". Цинк-обложена челична конструкција. Обезбедува висока отпорност на корозија и долг животен век. Водечки глобален производител на пневматски алатки, додатоци за воздух и црева за воздух од 1976 година. Primefit произведува широк спектар на водечки индустриски производи кои им служат на потрошувачките, автомобилските, комерцијалните и пневматските пазари на работни места. Автомобилски челичен воздушен приклучок и комплет за брадавици. Компатибилен со автомобилски, Тартуф, "Т" и амфло "Ц" стил приклучоци и спојки. Цинк обложена челична спојка се одликува со висока отпорност на корозија и долг век на траење. 1/4 "тело со 1/4" женски нпт теми. Доаѓа со 1-годишна ограничена гаранција.

Избор на купувачи..