• Неодамнешно
EV Вратоврска Прачка Крајот Одговара: 2014-INFINITI Q50, 2017-INFINITI Q60
zoom_in

EV Вратоврска Прачка Крајот Одговара: 2014-INFINITI Q50, 2017-INFINITI Q60

DEN 690.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поддржани од супериорни материјали и ригорозно тестирање, краевите на внатрешната шипка за врзување на МООГ даваат сигурни перформанси на кои можете да сметате. Иновациите за решавање проблеми на МООГ обезбедуваат брза инсталација без проблеми. СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ топчестите столпчиња се термички обработени за да одговараат или да ги надминат барањата ЗА ОЕ за да го инхибираат предвременото откажување и да ја подобрат јачината на замор. ЛЕСНИ за ИНСТАЛИРАЊЕ Клучните станови на куќиштето и обетката обезбедуваат лесна инсталација и прилагодување на усогласувањето. РИГОРОЗНО ТЕСТИРАЊЕ користи Сеопфатно тестирање во текот на дизајнерските и развојните процеси од страна на инженерите НА МОГ за квалитет на кој може да сметате. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ Достапни за странски и домашни таблички со имиња. Одговара Изберете : 2014-2015 ИНФИНИТИ П50 2017-2019 ИНФИНИТИ П50 6 Цил 3 Л 2017-2019 ИНФИНИТИ П60 6 Цил 3 Л 2016 ИНФИНИТИ П50 6 Цил 3,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Избор на купувачи..