• Неодамнешно
Време И Вистински Вратоврска Рамо Фустан
zoom_in

Време И Вистински Вратоврска Рамо Фустан

DEN 479.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој пат И Вистинскиот ласкав фустан е лесен и дише. Совршен фустан за дневни или вечерни излегувања. Империја половината чувајте го овој стил да изгледа класичен и пушењето на грбот и рамото на вратоврската му ја даваат вистинската количина на мекост. Фустанот има памучна постава за дополнителна удобност. Спарете го со вашите омилени станови или клинови за совршен изглед. Фукционални ремени за вратоврска. Три нивоа фустан. Пуловер стил. Задно Пушење. Биста пикадо. 100% Памук Воил. Наредени. Машина за перење. Доаѓа во различни отпечатоци. Увезени.

Избор на купувачи..