• Неодамнешно
Сонот Сан Франциско Гиганти Крива Канцеларија Чаир
zoom_in

Сонот Сан Франциско Гиганти Крива Канцеларија Чаир

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Смачкајте го вашиот дом или канцеларија со тоа што ќе го зграпчите Овој Стол За Задачи На Гигантите во Сан Франциско. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Седиштето мери приближно 18" - 22", длабочина на Седиштето : 20". Официјално лиценциран. XZipit Патентиран Заменлив Лого Систем. Исполнување или надминување на бифма стандардите. Прилагодување на висината на пневматското седиште со еден допир. Контурирана лумбална поддршка назад. Увезени.

Избор на купувачи..