• Неодамнешно
Урбана Крајна Женска Челзи 2-Насочно Истегнување Четири Џебен Врат За Чистење На Вратот, Стил 9063
zoom_in

Урбана Крајна Женска Челзи 2-Насочно Истегнување Четири Џебен Врат За Чистење На Вратот, Стил 9063

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Направете изјава во овој одличен изглед на врвот со меко закривено деколте и ново дизајнирана скроена линија на половината. Пикадо за биста обезбедуваат обликување и двојните џебови со врвно оптоварување ви даваат многу опции за складирање. Други карактеристики вклучуваат лева банџи јамка, странични отвори за движење со слободен проток и назад пикадо кои помагаат да се создаде ласкава форма. Нашата Крајна Ткаенина За Ткаење Со Ткаенина слична на свила и суптилно истегнување во 2 насоки. Оваа ткаенина што дише дава живописни бои кои последно се мијат после миење. 2 Врвни Џебови За Оптоварување. Странични Отвори за Дополнителна Мобилност. Модерно Вклопување-Прилагодено за ласкање на вашата форма без ограничување на движењето. 2-Начин Удобност Водат. В-Боја На Вратот Блокирана Туника.

Избор на купувачи..