• Неодамнешно
Мустад Плевел Шприц Кука-2 парчиња
zoom_in

Мустад Плевел Шприц Кука-2 парчиња

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Риболовот околу тешката покривка, корените или вегетацијата може да докаже предизвик без кука без плевел. Лесната Кука За Шприц Без Плевел Од Мустад има тенок жичен штитник што спречува заглавување на куката. Совршен за мамка за цевки меки мамки. Местењето на мамката на цевката е лесно. Започнете со отворање на плевелот и вметнете го во задниот дел на мамката на цевката. Продолжете додека цевката не помине до крај, правејќи директна презентација. Завршете со ресетирање на плевелот на точката на куката, никогаш над шипката. Риба Тоа Тексас Или каролина опрема стил или само слободен пливање насочени бас, Костур, Зандер, Северна Штука или Перде и многу други слатководни видови. Мустад Плевел Шприц Кука : Голем Прстен. Плевел. Клунот Точка. Големина : 3/0 Заврши : Бронзен Пакет Големина : 2еа.

Избор на купувачи..