• Неодамнешно
Сет на солиден врежан јорган во Сомерсет Дома
zoom_in

Сет на солиден врежан јорган во Сомерсет Дома

DEN 787.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете традиционален изглед на вашиот кревет додека останувате топло со врежаниот ватенка поставена од раскошен дом. Едноставниот кружен мотив додава суптилна модерна талент во вашата спална соба, додека цврстата боја е лесна за вклучување во кој било стил. Вклучува две срамни шами. Сет вклучува : 1 ватенка и 2 шами за перници. Стил : Цврст врежан. Големина : ЦЕЛО / КРАВО. Материјал : 70 GSM, 100% полиестер. Пополнете : 120 GSM, 100% полиестер. Упатства за нега : Машинска миење ладна вода или суво чиста, суво суво, не користете белило. Направено во Кина. Димензии на ватенка : . Срамни димензии : .

Избор на купувачи..