• Неодамнешно
Калико Критериуми Зимски Санки На Г-Дин Лав, Сезонски Празничен Сет Со Ограничено Издание Со Колекционерски Фигури И Додатоци за Кукли
zoom_in

Калико Критериуми Зимски Санки На Г-Дин Лав, Сезонски Празничен Сет Со Ограничено Издание Со Колекционерски Фигури И Додатоци

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Зимската Санка На Г-Дин Лав е сезонски комплет со ограничено издание, кој вклучува санки со тематика за одмор, две фигури во облека за одмор и додатоци за играчки и подароци! Стиловите на фигури вклучуваат лајонел Лав во костимот На Дедо Мраз и бебе лав во црвена и зелена костим на елф, кои доставуваат специјални подароци за време на празникот за да шират радост Во Селото Калико. Костимите се отстранливи и компатибилни со други фигури со големина На возрасни и бебиња од Животни Од Калико. Соберете други сезонски комплети со ограничено издание од Животни Од Калико, вклучувајќи Трик или Третирање Трио и Плашлива Куќа За Изненадување! Calico Critters е уникатен и симпатичен спектар на карактеристични животински ликови со шармантни и убаво детални домови, мебел и додатоци. Тие живеат, работат и играат во идилично и прекрасно место наречено Село Калико. Овие безвременски, класични играчки промовираат здрави семејни вредности. Погоден за деца на возраст од 3 и повеќе години. Калико Критериуми Зимски Санки Г-Дин Лав Ограничено Издание Сезонски Плејсет Со Бројки и Додатоци. Вклучува над 20 парчиња подароци, вклучувајќи играчки за да им донесе празнична радост на семејствата На Селото Калико. Фигура стилови вклучуваат Лав Лав во дедо мраз костим и лав бебе во црвена и зелена елф костим.

Избор на купувачи..