• Неодамнешно
Волшебничкиот Свет: Хари Потер - Равенклоу Илустрирани Куќа Логото Ѕид Постер, 22.375 34
zoom_in

Волшебничкиот Свет: Хари Потер - Равенклоу Илустрирани Куќа Логото Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие Трендови Меѓународни Волшебничкиот Свет : Хари Потер - Равенклоу Илустрирани Куќа Логото Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Волшебничкиот Свет : Хари Потер - Равенклоу Илустрирани Куќа Логото Ѕид Постер : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фотоарт Сјај Постер Хартија. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Избор на купувачи..