• Неодамнешно
Ролингс Хурлер Перформанси Кратка Слв Кошула МОРНАРИЦА ХХ-Голем
zoom_in

Ролингс Хурлер Перформанси Кратка Слв Кошула МОРНАРИЦА ХХ-Голем

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ролингс Кошула Со Кратки Ракави За Изведба На Возрасни Хурлер е совршена облека за кошули за управување со влага со високи перформанси што треба да ја носите под вашиот дрес за да бидете суви во тие топли денови. Телото на кошулата е изработено од Про Дри 100% полиестерски материјал за блокирање. Графит тело : Про Дри 90% полиестер/10% спандекс дрес. Про дри ткаенината ја отстранува потта од вашата кожа. Контрастни поставени ракави, украси на вратот и шевови.

Избор на купувачи..