• Неодамнешно
Вилсон Џонс Екстра Издржлив Шарка Ултра-Должност Поглед Врзивно Средство, Црна, Секој
zoom_in

Вилсон Џонс Екстра Издржлив Шарка Ултра-Должност Поглед Врзивно Средство, Црна, Секој

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Врзивно средство за премиум приказ обезбедува крајни перформанси со екстра издржлива шарка и прилагодено формулирана, полипропиленска обвивка што го прави речиси невозможно да се искинат. Прилагодено формулиран полипро без пвц трае 10 пати подолго од винилот и е подобар за животната средина. Прстените за никогаш не-празнина за заклучување обезбедуваат зголемен капацитет на листот и безбедност без истурање за вашите трудови. Плус, за екстремна леснотија на користење, предизвикувачите со еден допир ви овозможуваат да ги отворите сите три прстени за врзување со само еден прст. Кристално јасни капаци за преглед и ' рбетот овозможуваат брзо и лесно прилагодување на врзивно средство. Покрај врвната издржливост, врзивото нуди и дополнително складирање со четири џебови.Вилсон Џонс Екстра Издржлив Шарка Ултра-Должност Поглед Врзивно Средство, Црна, 1 / Секоја (Количина) индивидуализира покритие и ' рбетот поедностави врзивно средство наслов и персонализација. Активирањето со еден допир ги отвора сите 3 прстени со само еден прст. Прстените За Заклучување Д од 1 инчи држат 25% повеќе хартија-до 275 капацитет на листот. Карактеристики нашите најсилни капаци за врзивно средство и дополнителна издржлива шарка за долгогодишна сигурна употреба. Прилагодено формулиран, полипро материјал Без пвц трае до 10 ПАТИ подолго од винилот. Д-Заклучување, прстени без истурање, никогаш не-јаз обезбедуваат одлична безбедност на хартијата со цврсто затворање. Четири внатрешни џебови обезбедуваат дополнително складирање. 5-годишна гаранција за задоволство. Достапни се повеќе бои и големини.

Избор на купувачи..