• Неодамнешно
Vinicius светло сива 6'7 тркалезна традиционална килим на отворено во внатрешноста на отворено
zoom_in

Vinicius светло сива 6'7 тркалезна традиционална килим на отворено во внатрешноста на отворено

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колекцијата Винисиус ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и нема куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Без куп. Висина на купот : 0,1 ". Внатрешен/отворен безбеден. Моден и еклектичен, овој традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Сива, овесна каша, лесна беж. Нијанси на сива, овесна каша, светло беж. 7 'килим со тркалезна област. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Уметност на јазол. Совршена за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено е создадено со надворешни елементи во умот. Ако се извалка, едноставно Исплакнете со градинарско црево!. Функционален куп без куп нема да ги попречува вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килим.

Избор на купувачи..