• Неодамнешно
Делта Касиди Две Рачка Широко Распространета Бања Славина ВО Хром 3597ЛФ-МПУ
zoom_in

Делта Касиди Две Рачка Широко Распространета Бања Славина ВО Хром 3597ЛФ-МПУ

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики на производот : Тип На Славина : Завршна Обработка На Тоалетна Славина : Chrome Manufactured од Делта, Вклучува Целосна Гаранција Висина На Изливот : 4.312"Излив Дофат : 5.406"Висина : 5.813"Број На Рачки : 2 Дупки За славина : 3 Стил на рачка : Леверклучува Монтажа На Одвод Во Согласност : Да Вклучува Делта На Вентилот 3597 LF-мпу. Касиди Колекција.

Избор на купувачи..