• Неодамнешно
Гудјер Фортера Хл Цела Сезона П245 70Р 108Т Патничка Гума
zoom_in

Гудјер Фортера Хл Цела Сезона П245 70Р 108Т Патничка Гума

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Goodyear Fortera HL P245/70 R17 108 TOVERVIEWGet goodyear разликата со ГУМИТЕ Goodyear Fortera hl. Овие гуми се дизајнирани со впечатлив луксузен изглед и цела сезона за да ве држат на пат во текот на секој месец од годината. Системот за сечење во ребрата за јавање и централната линија обезбедуваат стабилно ракување, намалување на бучавата и одлично држење. Уживајте во перформансите на дождот и снегот што ги нудат овие гуми. Длабоките сечила и жлебови го продолжуваат животот на шарата. Подобрена напред и странично влечење. Тивко возење. Големина : P245/70 R17. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Избор на купувачи..