• Неодамнешно
Minи женски кратки ракави мини фустан
zoom_in

Minи женски кратки ракави мини фустан

DEN 826.72

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сладок изглед на изгледот што ќе го носите на секој настан на вашиот календар, мини фустанот на очите има слоевит силуета која е совршено шармантна на секоја фигура. Текстурираната ткаенина на окото се чувствува етерично лесна и воздушна, додека поставата од врвот до хем ве одржува удобно да се излади внатре. Деколте на екипажот со копчето за очила затворено; Пафлените ракави со еластични собирачи веднаш над лактите го подобруваат женскиот изглед. Мора за импровизирани излети и затегнување на долго време. 100% памук. Краток ракав. Ракави ракави. Вратот на екипажот. Мини должина.

Избор на купувачи..