• Неодамнешно
Време и време на женски селански фустан со долг ракав
zoom_in

Време и време на женски селански фустан со долг ракав

DEN 159.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лесен и воздушен. Овој селски фустан од време и Тру ве одржува покриен со долги ракави и може да се пофали со ласкава силуета со прекрасни отпечатоци. Спарете го со омилените обувки како чизми или сандали и подготвени сте да одите. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. над коленото. V-врат. Долги ракави. Контрастни отпечатоци. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Облечен со долг ракав на жените од време и Тру.

Избор на купувачи..