• Неодамнешно
Мејбелин Сон Чист Во Кожата Перфектор Бб Крем, Длабоко, фл оз
zoom_in

Мејбелин Сон Чист Во Кожата Перфектор Бб Крем, Длабоко, фл оз

DEN 155.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мејбелин Сон Чист 8 Во 1 Перфектор На Кожата Бб Крем, Длабок, Сон Бб Чист е чистење на кожата и лесен. Сон Бб Чиста ви дава природен, совршен изглед на кожата. Нашиот крем ББ (кој се залага За Мелем За Убавина) комбинира нега на кожа и шминка до совршена кожа во 1 едноставен чекор. Лесно се лизга за непречена примена, разјаснувајќи ги акните со дополнителна корист од 2% Салицилна киселина. Сон Бб Чиста има 8 кожата љубов придобивки во 1. Ги чисти акните. Ги крие несовршеностите. Го минимизира изгледот на порите. Ја намалува појавата на црвенило. Хидрира и измазнува. Матира и појаснува. Без масло и без никакви тешки состојки. Достапно во 5 нијанси за усовршување на тонот на кожата. Овој мелем за убавина што ја чисти кожата ја остава кожата да се чувствува свежа со природен изглед Без шминка Мејбелин Сон Чист 8 Во 1 Перфектор НА Кожата Бб Крем, Длабок, 1 Фл Оз Сон Бб Чист е разјаснувачки 8-во-1 перфектор на кожата. Чиста покриеност Бб Кремот обезбедува природен изглед на кожата со мат финиш. Бб крем за борба против флеки со 2 проценти Салицилна Киселина. Овој крем бб за чистење на кожата, или мелем за убавина, ја остава кожата со природен изглед. Ги крие несовршеностите.

Избор на купувачи..