• Неодамнешно
Класичен блок монограм декоративна перница, модар патлиџан
zoom_in

Класичен блок монограм декоративна перница, модар патлиџан

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. IDG класичен блок монограм Декоративна перница, модар патлиџан : Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во сина, сива и бела боја за оваа печатена перница за затворено/отворено. Перницата е совршен акцент за троседот, креветот и столот или на стол или чај во отворено. Ibrивописната ткаенина што се користи за создавање на производот е отфрлање на вода и работи најдобро кога се користи во покриена или делумно засенчена област. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и на задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или завршен допир и внатре и надвор. Само чисто место.

Избор на купувачи..