• Неодамнешно
Абтел Дами Блузи Маица Со Долги Ракави Обични Маици Жени Лабава Патување Пуловер Виолетова М
zoom_in

Абтел Дами Блузи Маица Со Долги Ракави Обични Маици Жени Лабава Патување Пуловер Виолетова М

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Блуза За Печатење Зебра Од Животинско Потекло, Женски Врвови За Туника За Вратот На Екипажот4.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Есенска Маица, Женски Лабави Блузи, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Долги Ракави : Животинска Зебра Печатење : Сива, Виолетова, Бела, Сина, Кафе, Езеро Сина (По Избор)Големина : XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Spandex Neckline : Екипаж должина на ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Fall!3.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ткаенина : Полиестер и Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Врвови, Маица Со Долги Ракави. Дизајн : Различна Графика За Избор. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс.

Избор на купувачи..