• Неодамнешно
Инктастична Биглман Куче Љубовник Маица
zoom_in

Инктастична Биглман Куче Љубовник Маица

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Идејата за подароци За маици за кучиња биглман има слатко лого за играчки за миленичиња и Сакано Од цитат за Биглман. Inktastic Beagleman Куче Љубовник Возрасни Маица Машки Црна XXXL. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. Бродови од Сад. сакан од кучиња миленичиња подарок симпатична машка облека за возрасни маици маици хвс.

Избор на купувачи..