• Неодамнешно
Јагнешкото Јагне на стела и Чуи, Диви Вени, Сушено Сурово Куче Третира, 3. оз
zoom_in

Јагнешкото Јагне на стела и Чуи, Диви Вени, Сушено Сурово Куче Третира, 3. оз

DEN 159.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Јагнешкото Јагне на стела и Чуи, Диви Вени, Сушено Сурово Куче Третира, 3,25 мл. Дајте му на вашето куче крајниот реквард со Јагнешкото Јагне На Стела И Чуи, Диви Вени, Сушени Сурови Задоволства За Кучиња, 3,25 мл.Секој родител на домашно милениче сака здрава, природна исхрана за своето милениче. Суровите диети на стела и Џвакање се фокусираат на чисти состојки и сурови протеини за да можете да ги нахраните како што сакаше природата. Нашите ограничени рецепти за состојки се едноставни и чисти. Секој протеин се храни со трева, без кафез или е фатен за да гарантира дека вашето домашно милениче јаде како што сакала природата. Сите производи во нашите рецепти се 100% органски сертифицирани, одгледувани од земјоделци на кои им веруваме. Сите наши состојки се одржливо извори. Залаковите без жито и без глутен се совршена опција за домашни миленици со чувствителност на храна и на диети со ограничени состојки.Секоја сурова закуска сушена со замрзнување може да помогне во поттикнување на здраво варење, силни заби и непца, живописна кожа и палто, плус нивната издржливост и виталност направени без хормони или антибиотици и 100% органско сертифицирано овошје и зеленчук.

Избор на купувачи..