• Неодамнешно
Марвел Спајдермен: Преку Ѕидниот Постер Пајак-Стих-Пајак-Панк Со Магнетна Рамка, 22.375 34
zoom_in

Марвел Спајдермен: Преку Ѕидниот Постер Пајак-Стих-Пајак-Панк Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Тренд Меѓународен Марвел Спајдермен : Преку Ѕидниот Постер Пајак - Стих-Пајак-Панк е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Лесно закачете го овој постер Со Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Избор на купувачи..