• Неодамнешно
Смешни Денот На Таткото Тато Ајкула Краток Ракав Маица-Кралската-медиум
zoom_in

Смешни Денот На Таткото Тато Ајкула Краток Ракав Маица-Кралската-медиум

DEN 331.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ние прилагодена облека за дизајн за сите прилики : родендени, празници, Божиќ, годишнини и многу повеќе. Не железо украсени области. Ние носиме и постојано растечки избор на облека за да одговараат на потребите на целото семејство. Секоја капа е извезена со користење на најсовремена опрема на располагање, што гарантира јасен и чист дизајн кој сигурно ќе ги сврти главите. Ова осигурува дека нашите кошули се и меки и издржливи, способни да издржат често носење и перење. Измијте внатре, во ладна вода и исушете ја на ниско ниво. Нашите графички маици се отпечатени во САД со најсовремена опрема за да обезбедат живописни бои и трајна издржливост.Прославете Го Денот на Овој Татко со оваа класична, опуштена маица за вратот на екипажот .

Избор на купувачи..