• Неодамнешно
Ступел Индустрии Прав На Луѓето Фраза Ски Спорт Игра На Зборови, 10, Дизајн Од Дафне Полсели
zoom_in

Ступел Индустрии Прав На Луѓето Фраза Ски Спорт Игра На Зборови, 10, Дизајн Од Дафне Полсели

DEN 143.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Giclee". Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платнени производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на секој простор. Секое парче е монтирано со рамка од бело дрво од 1,5 инчи, која е подготвена за закачување! Барате изјава? Имаме големи уметнички дела на располагање. Димензии : 24 х 1.5 х 10 Врамени. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на ѕид или рамна површина. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Боите на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја.

Избор на купувачи..