• Неодамнешно
Лангвик Возбуда Ракав Жените V-Вратот Повик Копче Мини Фустан Со Појас
zoom_in

Лангвик Возбуда Ракав Жените V-Вратот Повик Копче Мини Фустан Со Појас

DEN 574.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : . Овој фустан е изработен од висококвалитетна мека ткаенина за да се осигура дека е елегантен и удобен. Функција : . Дизајнот На V-вратот и краткото здолниште е поладен и посекси во лето Копчињата и ремените можат да направат да изгледате тенки. Прилики : . Овој фустан е погоден за шопинг, шопинг, патување и забави, ќе бидете во фокусот на вниманието На Толпата Против Вратот. Кратки Ракави. Мини Фустан.

Избор на купувачи..