• Неодамнешно
Поставување на стандардна плоча за тежина на телото RPBS - lbs
zoom_in

Поставување на стандардна плоча за тежина на телото RPBS - lbs

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Само слободните тежини ќе обезбедат сите поголеми мускулни групи да работат целосно, со што го обликуваат телото во соодветни и симетрични пропорции. Долар за долар, фунта за фунта, овие плочи се најдобрата вредност насекаде! Клучни карактеристики : Сет вклучува : (2) 20 lb плочи, (2) 10 lb плочи, (4) 5 lb плочи, и (2) плочи од 2,5 lb, плочи се стандардни со 1 дупка за употреба со стандардни шипки за тежина или Опрема20 lb плоча : 9.25 "Дијаметар / 1.25 " Дебелина10 lb плоча : 8.25 "Дијаметар / .75 " Дебелина5 lb плоча : 6,5 "Дијаметар / .625 " Дебелина2.5.5 lb плоча : 5 "Дијаметар / .375 " Дебелина ".

Избор на купувачи..