• Неодамнешно
Соба На Метла Уш Вештерка Метла Памук Костим Пижами Сет Сива
zoom_in

Соба На Метла Уш Вештерка Метла Памук Костим Пижами Сет Сива

DEN 384.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Има ли место на метлата за твојата мала вештерка? Летајте до спиење во Оваа Соба На Пижамата "Вештерка Уш" Поставете го тоа со уметнички дела од книгата и шоуто. Комплетот ја прикажува пријателската вештерка на нејзината метла со сите животни што ги наоѓа во нејзината авантура, испечатена над сивата кошула. Зборовите Соба на Метла и Уш! печатени се и. Сивите и виолетовите ракави и панталони со пруги им даваат контраст и каприц на џеми. Собата на Метлата е за пријателство и семејство и вашето малечко ќе сака да се гушка со вас за да ја прочита книгата или да го гледа филмот во овој пријатен, удобен комплет памук/поли пижами од 2 парчиња. За прашања во врска со големината, ве молиме погледнете ја табелата со големини. УБАВА ГРАФИКА 40% Полиестер. Машина за перење. Падне Сува Ниска. Не Пеглајте.

Избор на купувачи..