• Неодамнешно
Среден Запад Вабитат Виткање Зајак Кафез
zoom_in

Среден Запад Вабитат Виткање Зајак Кафез

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дајте му на вашиот зајак или друго мало милениче безбеден, безбеден дом со Кафезот За Зајаци Вабитат. Овој кафез, со издржлива конструкција на жица, има завршница За е-Палто за долготрајна заштита од ' рѓа. Кафезот лесно се поставува за неколку секунди, без потребни алатки, а неговата издржлива, лизгачка пластична тава за СТОМАЧНИ МУСКУЛИ овозможува лесно чистење. Две врати овозможуваат лесен пристап до вашето домашно милениче : една на врвот, и една на предната страна. Двете врати имаат лесни брави за лизгање што овозможуваат ракување со една рака совршено за оние времиња кога имате зајаче што се бори во другата рака.Димензии на кафезот : Мали : 25l x 19w x 20 H инчи големи : 37 L x 19w x 20,5 H инчи за Метални Производи Од Средниот Запад Во 1921 Година, Металните Производи од Средниот Запад направија само една ставка, Поддршка На Кутијата За Прекинувачи Kruse И со текот на годините почнаа да произведуваат милиони делови од компоненти од жица и лим. До 1960 година, тие произведуваа гајби за обука за домашни миленици. Денес, Домовите На Средниот Запад за Домашни Миленици, поделба На Метални Производи од Средниот Запад, произведуваат и продаваат различни производи за задржување миленичиња. Овие производи вклучуваат гајби за кучиња, гајби за кученца за обука, одгледувачници за кучиња, игралишта за мачки, кафези за птици, бариери за возила, меки еднострани носачи, маси за чешлање и многу повеќе. Тие исто така произведуваат целосна линија додатоци за миленичиња како кревети и јадења за хранење. Жичана конструкција со издржлива завршница на Е-Палто. Поставува во секунди без потребни алатки. Лизгајте ги вратите на бравата за лесно ракување со една рака. 1 горната врата, 1 влезната врата. Вашиот избор на големина.

Избор на купувачи..